Bezpečnostní služby

 

Součástí bezpečnostních služeb je mnoho činností, které mají jeden cíl, a tím je ochrana osob a majetku. Tento široký rozsah činností Vám pomohou zjednodušit bezpečnostní agentury, které své služby přizpůsobí každému zákazníkovi individuelně.

Široké spektrum bezpečnostních služeb

Každá činnost bezpečnostní služby je specifická a své uplatnění poskytuje široké veřejnosti v různých oblastech našeho života. Mezi ty nejvyhledávanější bezpečnostní služby pak například patří:

 • Ochrana osob a majetku
 • Ostraha objektů
 • Fyzická ostraha
 • Napojení na PCO (pult centrální ochrany)
 • Pořadatelské služby
 • Zabezpečení akcí
 • Detektivní služby
 • Recepční služby
 • Přeprava cenin
 • Bezpečnostní poradenství
 • Požární ochrana

Bezpečnostní služby pro každého

Mohlo by se zdát, že každý zákazník potřebuje jiné bezpečnostní služby pro svou potřebu.

Příkladem lze uvést, že u výrobních hal či jiných podobných budovách se uplatní např. fyzická ostraha, kdy pracovníci pravidelně kontrolují objekt uvnitř i zvenčí. Vrátní ohlídají příjezdy i odjezdy všech vozidel, atd.

Při pořádání různých sportovních, kulturních, hudebních a jiných akcích se dnes pořadatel neobejde bez pořadatelských služeb. Tato služba zahrnuje mnoho činností, mezi které např. patří kontrola a organizace všech zúčastněných osob, podávání základních informací, zajištění veřejného pořádku, atd.

V dnešní době tolik oblíbená nákupní centra se neobejdou bez pomoci detektivních služeb, které nepozorovaně sledují pohyb v obchodech a zamezují krádežím. Též se nepostradatelným pomocníkem stal bezpečnostní kamerový systém, který může odhalit vandaly či neplatiče, ale také může najít ztracené děti, atd.

Bezpečnostních služeb mohou využít i soukromé osoby. Nejen velké firmy si dnes nechávají hlídat svůj majetek na dálku. I mnoho soukromých budov je dnes napojeno na PCO. Tento moderní systém zajistí bezpečnost Vašeho majetku nepřetržitě a spolehlivě.

Bezpečnostní služby najdou uplatnění téměř všude

Ale jak z nepatrných příkladů vyplývá, mnoho činností bezpečnostních služeb se prolíná a dají se využít téměř všude. Fyzickou ostrahu použijete jak na ostrahu objektů, tak při pořádání akcí, ale i v nákupních centrech. A PCO? Ostraha na dálku je dnes součástí mnoha komerčních i soukromých budov a nákupní centra bez kamer si ani nedovedeme představit.

 

Dobrá bezpečnostní agentura
Schopná bezpečnostní agentura se hledá těžko. Dbáme na to, aby náš seznam obsahoval jen kvalitní a prověřené bezpečnostní agentury, které nabízí profesionální bezpečnostní služby.

Bezpečnostní agentury v ČR
Bezpečnostní agentury poskytují svým klientům důležité služby jako ochrana osob a majetku a ostraha objektů. Bezpečnostní agentury působí nejen v místech jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, ale po celém území ČR. Bezpečnostní agentury svým klientům nabízí maximální kvalitu poskytovaných bezpečnostních služeb, proto také na volná pracovní místa upřednostňují prověřené zaměstnance s dlouholetou praxí v oboru bezpečnostní služby.

Publikované články

Náhradní plnění 2012

13.12.2017

Dne 1.1.2012 vstoupila v platnost novela zákona 361/2011 Sb. o zaměstnanosti. Tato novela obsahuje mnoho výrazných změn, které ovlivní ihned po tomto datu fungování prodeje zboží a služeb, které jsou nazývány náhradním plněním.

více »

Facility Management

28.11.2017

V dnešní době jsme obklopeni množstvím cizích výrazů a názvů. V tomto článku Vás seznámíme s výrazem Facility management a vším co je pod tímto slovním spojením zahrnuto.

více »

Náhradní plnění 2017

13.01.2017

S novým rokem Vám přinášíme informace o náhradním plnění. Stále totiž platí povinnost pro zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Podívejte se, jak tuto povinnost splnit v roce 2017.

více »

archiv »